Zapraszamy na 3 godziny praktyki 5Rytmów®

 24 września

18.00-21.00

*Czym jest 5Rytmów®?
Jest to praktyka ruchowa, ‘wolny taniec’, ‘medytacja w ruchu’, stworzona przez Gabrielle Roth w latach 70-tych w USA.Nie ma tu kroków do nauczenia się, jest tylko ‘mapa’ 5 rytmów, którymi są: przepływ (flowing), staccato, chaos, liryka i cisza (stillness).
Każdy z rytmów zaprasza do innej dynamiki ruchu, otwiera w nas inne ‘jakości’.
Szukamy tych rytmów w sobie.

Jest to bardzo prosta, a jednocześnie pełna potencjału praktyka do pogłębiania kontaktu ze sobą, do odkrywania i wyrażania siebie poprzez ruch, a także uwalniania napięć z ciała. A to wszystko w naszym własnym tempie, w zgodzie z możliwościami i ograniczeniami naszego ciała.

*Dlaczego nazwa ‘Fala za falą’?
Rytmy przechodzą jeden z drugiego, tworząc tzw. przez Gabrielle Roth ‘Wave’/ ‘Falę’. My zatańczymy na pewno więcej niż jedną!
*Dla kogo?Dla każdego, bez względu na wiek, kondycję fizyczną, czy wcześniejsze doświadczenie ruchowe. Gabrielle miała zwyczaj mawiać: “If you have body, you are a dancer” (Jeśli masz ciało, jesteś tancerka/tancerzem).

*Jak się przygotować:
Przynieś ze sobą wygodne ubrania do tańca, ‘na cebulkę’, takie w których będziesz mogła/mógł swobodnie się poruszać.
Tańczymy na bosaka, albo w butach z miękkimi podeszwami (jeżeli w butach, to muszą to być ‘buty na zmianę’ )
Przynieś butelkę z woda do picia.

Ewelina Jendrzejczak jest akredytowaną nauczycielką 5Rytmów. Swój trening ukończyła w 2014 roku z Jonathanem Horanem, synem Gabrielle Roth w USA. Prowadzi zajęcia i warsztaty w kraju i za granicą (szczególnie mocno związana jest ze społecznością londyńska, która jest jej 5Rytmowym domem). Od lat zajmuje się rozwojem i pracą ze sobą, korzystając z różnych narzędzi, podążając za swoją intuicją i ciekawością.Wiecej info na stronie:https://www.5rhythms.com/teachers/Ewelina+Jendrzejczak—————————————
INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Miejsce: Prywatna Szkoła Baletowa; ul. 1 Maja 22, 43-300 Bielsko-Biała

Zapisy i kontakt Wojtek: [email protected]

lub przez formularz poniżej.

Ze względu na ograniczona ilość miejsc, zapraszamy do wcześniejszych zapisów.

Inwestycja: 100 zł

Zarejestruj się poprzez formularz poniżej: