NAUCZYCIELE

MARLENA URBACZKA

Jogę praktykuję od prawie 10 lat i nadal mi się nie znudziło.

W metodzie Sivanandy doświadczam relaksu, poznaję swój oddech, oswajam ciało i umysł oraz opanowuję umiejętność pozytywnego nastawienia do życia. Zapraszam na matę.

ANIA BOROWSKA

Nauczycielka Jogi, która czerpie inspirację z wszelkich form ruchu jak i wielu aktywności.  Joga towarzyszy jej od wielu lat, a swoją przygodę z nią rozpoczęła właśnie w Shanti! W jodze najbardziej kocha jej holistyczne podejście do ludzkiej istoty, a także możliwość odkrywania siebie jak i otaczającego świata – w zupełnie nowym, piękniejszym świetle. W swej pracy przede wszystkim pragnie zarażać innych dobrą energią jak i uśmiechem.

Absolwentka Psychologii, gdzie swoją pracę magisterską również poświęciła jodze w kontekście leczenia uzależnień od alkoholu i hazardu. Przez ostatnie lata prowadziła zajęcia w krakowskich szkołach jogi, a także organizowała rozmaite warsztaty i wyjazdy z jogą. Jest także certyfikowanym Instruktorem Jogi dla dzieci oraz ukończyła zaawansowany kurs masażu dźwiękiem z wykorzystaniem mis tybetańskich.

Nieustannie się rozwija i doskonali swój warsztat, a przede wszystkim koncentruje się tym, aby robić to co kocha i móc dzielić się tym z innymi. Oprócz jogi, jej ogromną pasją jest wspinanie, a także eksplorowanie świata i jego pięknych zakamarków.

MARTYNA STEFANIAK

Zapraszam do wspólnej przygody z Gimnastyką Słowiańską.
System składa się z 27 ćwiczeń, będących świadomą i holistyczną pracą z ciałem.
Ćwiczenia opracowane są specjalnie dla Kobiet, a ich korzenie sięgają tradycji Słowiańskiej. Gimnastykę poznałam parę lat temu, certyfikat instruktorski uzyskałam w 2019r, praktykuję zgodnie z nurtem Tradycji Białoruskiej. Podczas zajęć podchodzę indywidualnie do każdej uczestniczki, a moim priorytetem jest rozluźnienie i wzmocnienie ciała, oraz poprawa samopoczucia. Każde zajęcia to inspirujące spotkanie w Kobiecym Kręgu, zawsze pełne uśmiechu.
Prywatnie jestem mamą, miłośniczką przyrody, sztuki i Bielska-Białej 🙂
Zapraszam do wspólnej praktyki!